MuseScore

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Sürüm 1.14
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici MuseScore
MuseScore, nota bilginizi geliştirmek ve yeni besteler yapmak için geliştirilmiştir.

MuseScore, en büyük hobisi müzik ile uğraşmak olan kişiler için tasarlanmış özel bir nota geliştirme uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirmek. Müzisyenler gibi kendinize has besteler oluşturmak için MuseScore mobil uygulamasının yönlendirmelerini takip edebilirsiniz.

Çevrimdışıyken bile uygulamanın kütüphanesi içerisinde farklı müzikler keşfederek üzerinde çeşitli oynamalar yapabilirsiniz. Ritmine göre değişiklikler yaparak kendi tarzınıza uygun besteler oluşturun. Boş zamanlarınız eğlenerek vakit geçireceğiniz MuseScore müzik uygulaması gerçek nota defteri ortamı sayesinde kendinize özgü besteler yapmanızı sağlıyor.

Yepyeni müzikler üzerine yeni notalar yazarak özgün bir müzik oluşturabilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtacağınız MuseScore müzik uygulamasını Android akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kendi tarzınıza uygun müzikleri besteleyin. Müzik tutkunuzu geliştirmek için akıllı cep telefonunuzu çok daha verimli bir hale getirin. Uygulama içerisinde kendi sayfanız üzerinde bulunan müzikleri dinleyerek müzik kulağınızı geliştirin.

Seçtiğiniz alanlara göre müzikler ile karşılaşarak alanınızı daraltabilirsiniz. Gösterilecek ve çalınacak parçalar arasında da seçim yapabilirsiniz. Uygulama ile saatlerce vakit geçirerek yeni notaların peşinden gidin. 

 

MuseScore indir