MuseScore

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8,99 TL
  • Boyut 86.3 MB
  • Sürüm 1.13
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici MuseScore
Her hangi bir enstrüman çalarken nota bulmanıza yardımcı olmak amacıyla geliştirilen MuseScore mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olun.

MuseScore, müzik alanı ile ilgilenen, müzisyen olan ve şarkılar üzerine beste yapmaktan keyif alan kişiler için geliştirilen özel bir müzik uygulamasıdır. Uygulama sayesinde evde veya yolda daha fazla nota çalabiliyor ve pratik yapabiliyorsunuz. Müzik zevkinizi iOS akıllı cep telefonunuzda ya da tabletinizde yaşamak için MuseScore mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olmanız yeterlidir.

Müziklere göre yepyeni notalar keşfetmek için tasarlanan muhteşem bir uygulama olarak karşımıza çıkan MuseScore'ı kullanımı oldukça kolay olup kullanıcıları kesinlikle yormamaktadır. Uygulamanın yönlendirmelerinden faydalanarak müziğin hızına ya da temposuna göre çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz.

Akıllı cep telefonunuz müzik zevkiniz konusunda MuseScore mobil uygulaması sayesinde artık çok daha verimli bir şekilde çalışıyor. Parça mikseri özelliği sayesinde yeni parçalar çalın, farklı notalar üretin ve ortaya özgün bir şekilde oluşturduğuuz müthiş bir müzik çıksın.

Farklı müzikler keşfetmek ve yeni parçalar üzerinde çalışmak için MuseScore müzik uygulamasının kütüphanesinden çevrimdışıyken bile yararlanabilirsiniz. Kulağınıza hoş gelen müzikler üzerinden çalışarak kendinize yepyeni bir deneyim kazandırın. MuseScore mobil uygulaması müziksever arkadaşlar için ücretsi olarak sunuluyor. Nota bilginizi geliştirmek için sizde MuseScore'a başvurun. 
MuseScore indir